(0312) 354 07 37(0507) 206 76 42

Hoşgeldiniz. Bugün

Darbeli Kırıcı Fiyatları

Ana Sayfa » Genel » Darbeli Kırıcı Fiyatları

Darbeli kırıcılar piyasa içerisinde en yüksek hızla kırma işlemi gerçekleştiren kırıcılar arasında yer almaktadır. Sektörler bu kırıcılar sayesinde uzun süren işlerini kısa sürede yapmaya başlamışlardır. En çok kalker gibi taşların kırılması için kullanılmaktadır ve üretim yapılmasındaki amaç kalkerdir. Rotor kırıcılara bakıldığında kübik oranları yüksek ve küçültme oranı en yüksek olan kırıcılar arasındadır. Büyük olan taşların kaya gibi kırılması çok kolay yapılabilmektedir. Darbeli kırıcı fiyatları özelliklerine göre değişiklikler göstermektedir ve fiyat aralıkları büyük oranda değişmektedir. Hangi darbeli kırıcı daha uygunsa onu almanızda fayda vardır. İşinize yaramayacak yüksek özellikli bir kırıcıyı sürekli kullanamayacaksınız.

Darbeli-Kirici-Fiyatlari

Darbeli kırıcı fiyatları diğer kırıcılara göre daha fazladır. Yüksek hızla çalışıyor olması ve hızıyla taşları ısa sürede küçültebilmesi en önemli özellikleri arasındadır. Çeneli kırıcılardan çok daha hızlı çalışmaktadır ve fiyatları da bu nedenle yüksektir. Sekonder kırıcı kullanan sektörler bu kırıcının daha da etkili olduğunu belirledikten sonra darbeli kırıcıya doğru yönelmiştir. Darbeli kırıcıların ömürleri çok uzundur. Doğru kullanım ve yedek parça ihtiyaçlarında doğru seçimlerin yapılmış olması ile ömürleri daha da uzatılabilmektedir. Rotorları çelik dökümden yapılmaktadır. Kırma plakaları ve paletleri yüksek manganlı çelikten üretilmektedir. Kırıcı gövdesinin iki parçadan oluşuyor olası aşınmış olan parçalar daha çabuk ulaşılabilmesini sağlamaktadır. Açılabiliyor olması büyük bir avantajdır. Bakımları ve parça değişimleri de bu şekilde kolaylıkla yapılabilmektedir.

Darbeli kırıcı fiyatları özelliklerinden dolayı yüksektir. Gövdesinin sağlam olması darbelere karşıda yüksek mukavemet sağlamaktadır. Küçültme özelliği en yüksek kırıcılar arasında yer almaktadır. Kübik hemen hemen her kırıcının yapabildiği bir iş olmasına karşın darbeli kırıcılar daha da istenen ebatlarda olabilmektedir. Performansı diğerlerine göre çok yüksektir. Çalıştırılması, onarım ve bakımları kolay olmaktadır. 100.000 ile 500.000 ve üzeri fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Hepsinin de profesyonelliği gelişkindir. Bulunmuş olduğunuz sektöre göre seçiminizi yapmalı ve en uygun olanını almalısınız. İşinize yaramayacak daha büyük sektörlerin kullanabileceği bir darbeli kırıcıysa çok fazla para vermenize gerek kalmadan daha uygun fiyatlı ve işinizi büyük ölçüde çözebilecek darbeli kırıcıları tercih etmelisiniz.

24 Aralık 2015

İlgili Terimler : , ,

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Facebook'ta Biz