(0312) 354 07 37(0507) 206 76 42

Hoşgeldiniz. Bugün

Kovalı Elevatör

Ana Sayfa » Ürünlerimiz » Kovalı Elevatör

Günümüz koşullarında günden güne yayılmaya başlayan kovalı elevatör ile transferlerin yapımları çok daha kolay olmaktadır. Kovalı elevatör malzemelerin bir yerden başka bir yere dikey bir şekilde taşınmasını sağlayan bir taşıma ekipmanıdır. Genel olarak bakıldığında dikey taşınması gereken granül, toz gibi malzemelerin taşınmasında kullanılmaktadır. Kovalı elevatör imalatı yaptırmak istediğinizde dikkatli ve özveri ile çalışan ve makine hakkında detaylı bilgilere sahip olan kişilerle çalışmanız gerekmektedir. Bu sayede hem uygun fiyatlı makine almış olacaksınız hem de uzun ömürlü kullanım sağlayabileceksiniz. Geçmişten günümüze büyük bir titizlikle imalatı yapılan bu makine sayesinde işlerinizin çok fazla rahatlayacağını makineyi yaptırdıktan ve kullanım sağladıktan sonra anlayabileceksiniz.

kovalı-yıkayıcı-4

Kovalı elevatör imalatı yapılırken öncelikli olarak taşınması gerekecek olan ürünlerin ne olduğu belirlenmeli ve daha sonrasında kapasiteleri belirlenmelidir. Dikkat edilmesi gereken en önemli faktörler arasında yer almaktadır. Kapasitenin belirlenmesinde de en önemli hususlar kovanın hacmi, yoğunluk ve hız göz önünde bulundurulmaktadır. Bir kaç çeşit elevatör çeşidi vardır ve imalatı yapılırken bunlarında göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Kovalı elevatör yaptırmak isteyen firmalarında ona göre seçimleri yapmalarında fayda vardır. Zincirli tip, bantlı tip, sıcaklığa dayanıklı tip ve gıda normlarına uygun kovalı elevatör olarak dikkat çekmektedir. Bunlardan hangisi uygunsa onu tercih etmenizde fayda vardır.

Kovalı elevatör imalatı ile istenilen maddelerin istenilen yerlere bırakılması esas alındığından dikkatli ve titiz çalışmalar yapılmaktadır. Bu makine sayesinde dikey taşıma gerçekleşmekte ve verimli bir iş gerçekleştirilmektedir. Bakımlarının uygun fiyatlarda yapılabiliyor olması da insanların tercih etmelerini sağlamaktadır. Ayrıca uzun yıllar da sorunsuz kullanım sağlayabilmektesiniz. Bunun gerçekleşebilmesi içinde öncelikle makinenin iyi bir firma tarafından yapılmış olması gerekmektedir. Montajının doğru yapılmış olması gerekmektedir. Yağlama işleminin düzenli ve doğru yapılması gerekmektedir. Kovalarının doğru olması gerekmektedir. Yanlış kullanım yüzünden de uzun ömürlü makine kullanımı sağlayamayabilirsiniz. Bunun olmaması içinde yetkili firmadan gerekli olan her bilgiyi almanızda fayda vardır. İmalatının yapılırken de tam, yarı otomatik yapımını sağlayabilirsiniz. İsteğinize bağlı olarak da manuel kullanım da sağlayabilmektesiniz. Siz nasıl isterseniz o şekilde yapılabilmektedir.

 

 

 

24 Aralık 2015

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Facebook'ta Biz