(0312) 354 07 37(0507) 206 76 42

Hoşgeldiniz. Bugün

Tersiyer Kırıcı

Ana Sayfa » Referanslar » Tersiyer Kırıcı

Tersiyer kırıcılar, 0,5 mm yoğunlukta olan malzemelerin üretiminin sağlanabilmesi için üretilmektedir. Firmalar isteğinize bağlı olarak üretim yapmakta ve tasarımlarını özel olarak yapmaktadırlar. Sert ve zorlayıcı olan maddelerin kırılarak kum üretilmesi sağlanabilmektedir. Tersiyerler dikey ve yatay milli kırıcılar olarak ayrılmaktadır ve sektörlere göre de sunumları yapılabilmektedir.

Tersiyer kırıcılar, kum makinesi olarak da bilinmektedir. Kırma sistemlerinin diğer elemanları arasında yer alan sekonder ve primer kırıcılara bakarak daha da ince kırma işleminin yapılması sağlanmaktadır. Montaj ve demontesi çok kısa sürede yapılabilmektedir. Taşınma gerektiğinde de büyük oranda kolaylık sağlamakta ve zarar görmemektedir. Tersiyer kırıcıların en büyük ve en önemli özellikleri eleme, kırma ve yıkama işlemlerini tek başına yapabilmektedir. Bu ürünün alınması ile fazla iş az maliyet ortaya çıkmaktadır. Ağırlığı ve boyu diğer kırıcılara göre farklılıklar göstermektedir. Özellikle inşaatlarda hafriyat sonrasında kalanlar ya da yıkım esnasında ortaya çıkan her şeyin geri dönüşümünü sağlayabilme özelliği bulunmaktadır. Nakliyesi de tek bir kamyon ile yapılabildiğinden fazla bir külfeti de olmamaktadır. Tersiyerler paletle çalışmaktadır ve herhangi bir yerinde sorun olduğunda değişimleri de kısa süre içerisinde yapılabilmektedir.tersiyer-kırıcılar-4

Tersiyer kırıcıların tercihler arasında yer almasındaki en önemli diğer sebeplerden birisi çevre dostu olması ve insanların sağlığına zarar vermemesinden kaynaklanmaktadır. CE standartlarına uygun olarak yapılmaktadır ve satın alıp kullanmak isteyen insanların sorun yaşaması en aza indirgenmektedir. Tersiyerlerin en çok kullanılanları 100 ile 350 t/s kapasiteli olanlarıdır. Sizin ihtiyacınız olan hangisi ise onu alıp kullanmanız daha uygun olacaktır. En sert ya da en yumuşak malzemelerin bile kırılmasını sağlayabilecek ve tek başına her işi yapabilen bu kırıcı ile istediğiniz her işi yapabileceğinizden emin olabilirsiniz. Günümüz koşullarında insanlar tek makine ile her işi yapmak isterler ve bu makine sayesinde işlerinizin daha da hızlı yürüyeceğini görebileceksiniz. Firmalar sizlere detaylı olarak bilgileri verebilecekler ve makinelerin gerek bakımları gerekse onarımları konusunda da yardımcı olmaktadır. Alacağınız kırıcı garantili olarak sizlere sunulmaktadır. Bu şekilde hem garantili hem de uzun ömürlü kullanım sağlayacağınız kırıcıyı alabilmiş olacaksınız.

24 Aralık 2015

İlgili Terimler : , ,

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Facebook'ta Biz