Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

AYEM MAKİNA – Kırma ve Eleme Tesisi

Taş kırma, yıkama ve eleme konusunda üretimi yapılan makinelerin her şekilde üretimleri, bakımları, tamirleri ya da yedek parçalarının satışı konusunda yıllardır profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Öncelikle üretim konusunda dikkatli ve titiz çalışmalar yaparak sizlere her geçen gün yardımcı olmaktayız. Her makinenin kullanım alanları farklılıklar göstermektedir ve sizlerin isteklerine göre makineler tasarlanmakta ve üretilmektedir. AYEM Makina olarak tecrübelerimizden faydalanmanızı isteyerek bu işe başladık ve müşteri memnuniyetimiz her zaman için en ön planda yer almaktadır.

İhtiyaca Göre Makina Üretimi

İmalatlar yapılırken insanların ihtiyaçları doğrultusunda yapıldığından öncelikle sizin hangi makinelere ihtiyacınız olduğunu belirtmeniz gerekmektedir. Genel olarak yapmış olduğumuz makinelere bakılırsa darbeli kırıcılar, dik milli kırıcı, yıkama helezonları, çeneli kırıcı, tersiyer kırıcı gibi tüm makineleri yapmaktayız ve bütçenize göre de seçim yapabilmenizi sağlayabilmekteyiz. Kimi makineler daha basit işler için kimisi ise daha zor işler için kullanılmaktadır. AYEM Makina ekip olarak çalışmalarını uzun yıllardır sürdürmekte olduğundan ihtiyaçların hangisi olduğunu ilk anda belirlemekte ve insanları da bilgileri ile aydınlatmaktadır. Her sektörün kendi içerisinde kullanacağı bir makine vardır ve bu makinelerin de fiyatları farklılıklar göstermektedir. Sizlere en uygun fiyatlarla yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Makina Yedek Parça

AYEM Makina olarak sadece makine yapımı değil yedek parça satışı konusunda da sizlere yardımcı olabilmekteyiz. Özellikle kırıcıların parçaları özel olarak yapılmakta olduğundan işçiliğinde doğru olması gerekmektedir. Kullanılan parçaların uzun ömürlü olmasına dikkat edilmektedir. Yedek parçaların herhangi bir yerinde sorun olduğunda tamirinin yapılması da mümkündür. Sizin neye ihtiyacınız varsa ister yerimize gelip bizi ziyarete gelip isteklerinizi söylersiniz isterseniz de iletişime geçerek sizlere nasıl yardımcı olacağımız hakkında sorularınızı sorabilirsiniz. Bu makinelerin üretimlerinden size ulaştırılmasına kadar kafanızda soru işaretleri olacaktır ve bu soruların cevaplarını en uzman kişilerden alabilirsiniz. Kırma, eleme, yıkama makinelerinin hepsinin özellikleri farklılıklar göstermektedir. Sizler de en profesyonel makineleri en uygun fiyatlarla yaptırmak için bizi tercih etmelisiniz. Sizleri memnun edeceğimizden emin olabilirsiniz. Birçok yere makine yapmış ve memnun kalan kişiler sayesinde bizlerde memnun kalarak sizlere daha iyi işler yapmaya devam etmekteyiz.

Whatsapp
Ayem Makina
Ayem Makina
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?